Balíčky zážitků Služby Zajímavosti regionu

Turistická lokalita Hranicko | Hlavní strana

Turistická lokalita Hranicko

Vítejte na Hranicku!

Turistická lokalita mikroregion Hranicko se nachází na úpatí Moravské brány, v nejvýchodnější části Olomouckého kraje a nabízí atraktivní vyžití pro každého.

Pokud chcete zjistit jak příjemná a zajímavá může být dovolená v Česku, prožít víkend plný zážitků nebo prostě hledáte tip na výlet, jste na správné adrese.

Náš portál hranicko.eu vám nabízí unikátní možnost najít v regionu Hranicko to, co vás zajímá, komfortně objednat pro sebe nebo pro své blízké atraktivní balíčky zážitků. Mapový portál vám pomůže najít cestu pěšky nebo na kole do požadované lokality.

Mapka mikroregionu HranickoNabízené služby je možné objednat jednotlivě nebo ve výhodném balíčku, ale vždy za nejlepší ceny.

Region Hranicko je ideální oblastí pro turistiku, místem, kde můžete strávit dovolenou s dětmi, prožít víkendový wellness pobyt v Lázních Teplice nad Bečvou, navštívit vodní a větrné mlýny. Hranice i další města a obce poskytují kvalitní služby, vyberete si z množství hotelů, penzionů, restaurací, pro vyznavače cykloturistiky je připravena řada zajímavých cyklotras.

 

Aktuální balíčky zážitků

 

Aktuální tipy

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií (Evropským fondem pro regionální rozvoj).
(c) 2010 Hranicko.eu | Kontakty | Created by Infolab